ظفر محمدی معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از طرح های در دست ساخت مجمع خیران مدرسه ساز مراغه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت ۱۸ مدرسه خیرساز توسط خیران و با حمایت آموزش و پرورش ساخته شده و به فضاهای آموزشی این شهرستان افزوده شده است. وی با اشاره به مشارکت بی نظیر مجمع خیران مدرسه ساز در توسعه فضاهای آموزشی ادامه داد: برای اجرای این طرح های عمرانی و آموزشی، حدود ۱۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
محمدی اضافه کرد: هم اکنون نیز پنج طرح خیرساز در زمینه توسعه فضاهای آموزشی در این شهرستان در حال اجرا است که پیش بینی می شود تا آغاز سال تحصیلی آینده به بهره برداری برسد.
وی با اشاره به طرح های در دست اجرای مجمع خیران مدرسه ساز در مراغه گفت: با تکمیل این طرح ها، ۴۸ کلاس درس دیگر به فضای آموزشی این شهرستان افزوده می شود.
محمدی افزود: خیران مدرسه ساز با نیت خیر و اهداف خداپسندانه خود، نقش مهمی در توسعه فضاهای آموزشی به عنوان زیرساخت های علمی، فرهنگی و اجتماعی جامعه داشته و دولت تدبیر و امید نیز در این راستا از این اقدامات موثر و فرهنگی حمایت کامل می کند.
در این آیین فرماندار مراغه و مسئولان شهری از طرح های در دست اجرای مجمع خیران مدرسه ساز این شهرستان بازدید کردند.

0

قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */