معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه: حفاظت از منابع طبیعی، دغدغه جامعه امروزی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، ظفر محمدی معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مراغه روز دوشنبه در آیین کلنگ زنی پارک دوم بانوان مراغه افزود: صیانت از محیط زیست و ایجاد فضاهای سبز مناسب با تلاش شهرداری ها و تدابیر دولت تدبیر و امید در نقاط مختلف شهری از جمله خدمات ارائه شده برای اقشار مردم در سال های اخیر بوده است.
وی ادامه داد: ایجاد فضاهای مناسب در جامعه از جمله اماکن عمومی و ورزشی، همواره مورد تاکید دولت تدبیر و امید بوده و است.
وی اضافه کرد: شورای شهر و مسئولان شهرداری نقش مهمی در رفع این دغدغه و ایجاد محیطی مناسب و سالم برای آحاد جامعه به ویژه بانوان و جوانان دارند.
شهردار مراغه نیز در این آیین با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پارک دوم بانوان گفت: ایجاد این فضای مناسب برای بانوان، در راستای افزایش فضاهای مناسب برای بهره مندی این قشر از جامعه و استقبال شهروندان سایر شهرهای همجوار انجام می شود.
محمدرضا احمدی افزود: احداث این پارک در منطقه صفائیه، برای سهولت و بهره مندی اهالی مناطق میکائیل آباد، عشرت آباد و کمربندی جنوبی و شرقی مراغه و جلوگیری از ترددها و ترافیک غیرضروری در این مناطق است.
وی ادامه داد: این پارک در زمینی به مساحت ۱۴ هزار متر مربع از اراضی متعلق به شهرداری بوده و با هفت میلیارد ریال اعتبار در مدت هشت ماه ساخته می شود.
وی اضافه کرد: یک هزار و ۹۰۰ متر مربع کف پوش، ۳۰۰ متر مربع زمین ورزشی، ۲۲۰متر مربع زمین بازی کودکان، ۸۰۰ متر مسیر دوچرخه سواری و ۴۷۰ متر دیوارکشی در اجرای این طرح انجام می شود.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مراغه نیز در این آیین با تاکید بر لزوم حفاظت از منابع و عرصه های طبیعی گفت: برای حفاظت از این میراث گرانبها و ارزشمند باید امانتدار آن باشیم.
علی مکرمی وند افزود: توجه به محیط زیست و منابع طبیعی به عنوان اساس زندگی بشری رسالت همگانی برای اقشار مختلف جامعه است.

2+
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */