نماینده مجلس: همدلی و همراهی مسئولان زمینه ساز رشد و توسعه منطقه است.

وی ادامه داد: همراهی سایر نمایندگان مجلس از جمله فرید موسوی نماینده تهران و مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس در کنار مسئولان شهری در پیگیری برخی مصوبات و طرح ها از جمله آزادراه مراغه هشترود و بیمارستان در حال احداث این شهرستان جای تقدیر دارد.
وی اضافه کرد: با رایزنی های انجام شده با بانک مرکزی موافقت لازم برای مشارکت بانک سپه در طرح ملی آزادراه مراغه هشترود کسب شده است.
وی گفت: تلاش مسئولان و بنده به عنوان نماینده معین در این شهرستان ها، در راستای خدمت بی منت و برون رفت از مشکلات و تسریع در اجرای طرح های نیمه تمام در این منطقه است.
فرماندار مراغه نیز در این جلسه با اشاره به وضعیت طرح های اجرا شده در این شهرستان گفت: اجرای طرح های انتقال آب کشاورزی در راستای استفاده بهینه از منابع آبی با ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار که موجب صرفه جویی ۴۰ درصدی در این حوزه شده، از مهم ترین طرح های اجرا شده در سال جاری است.
ظفر محمدی افزود: اجرای طرح های گازرسانی به ۱۳ روستا و بهره برداری از این نعمت خدادادی برای پنج روستای این شهرستان و نیز آبرسانی به ۲۶ روستا از طرح های اجرا شده در مناطق روستایی است.
وی ادامه داد: اجرای سه طرح آب و فاضلاب شهری، احداث سه سالن ورزشی در مناطق روستایی و شهری و چندین طرح در مراکز آموزش عالی و دانشگاه های این شهرستان در راستای خدمات رسانی بهتر به مردم با حمایت های دولت تدبیر و امید در سال جاری انجام شده است.
وی با اشاره به راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی راکد این شهرستان در سال جاری اضافه کرد: در این مدت با حمایت های دولت تدبیر و امید، ۲۶ واحد صنعتی و تولیدی در بخش های مختلف به چرخه اقتصادی بازگشته و موجب ایجاد اشتغال برای بیش از ۳۰۰ نفر شده است.
وی با اشاره به وضعیت طرح های در دست اجرای این شهرستان گفت: با رایزنی های انجام شده با وزارت راه و شهرسازی با همراهی نماینده معین، از مجموع ۸۰ میلیارد بدهی به روستائیان از بابت تملک اراضی، تاکنون ۶۰ میلیارد ریال پرداخت شده و به زودی شاهد پرداخت باقی این بدهی ها خواهیم بود.
وی با بیان اینکه قطعه اول و پنجم آزادراه مراغه هشترود در سال آینده به مناقصه گذاشته می شود، افزود: هم اکنون قطعات سوم و چهارم این آزادراه با برگزاری مناقصه به پیمانکار واگذار و تجهیز کارگاه شده اند.
وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۱ درصدی بیمارستان سینای مراغه ادامه داد: با رایزنی های انجام شده با وزارت راه و شهرسازی موافقت لازم برای پرداخت ۴۰ میلیارد از مطالبات پیمانکار این طرح کسب شده است.
وی اضافه کرد: با حمایت های دولت تدبیر و امید، تجهزات بیمارستانی این واحد درمانی به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خریداری و آماده نصب و بهره برداری شده است.
فرماندار مراغه با اشاره به برنامه ها و رویکردهای توسعه فرهنگی و اجتماعی این شهرستان در سال ۹۶ گفت: بر اساس تاکیدات رئیس جمهوری، منشور حقوق شهروندی مبتنی بر حفظ کرامت انسانی، آزادی، حفاظت از ارزش های اسلامی و انقلابی و اندیشه و نیز تکریم مردم و ارباب رجوع راهبرد اصلی دستگاه های اجرایی و خدمت رسان در سال آینده خواهد بود.
محمدی افزود: با توجه به توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به ارزش ها و باورهای اسلامی و اعتقادی جوانان، با تکیه بر تدابیر رهبر انقلاب و شعار سال آینده که توسط ایشان به آحاد مردم و مسئولان ابلاغ خواهد شد، به سوی رشد و توسعه حرکت خواهیم کرد.
وی با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید در مقابله با تهدیدات خارجی دشمنان ادامه داد: با تدابیر دولت، در سال های اخیر معادل ۱۰ سال تجهیزات و امکانات دفاعی برای مقابله با تهدیدات در کشور تولید و در اختیار نیروهای مسلح کشورمان قرار داده شده است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه نیز در این جلسه با اشاره به هفته احسان و نیکوکاری گفت: در سال جاری با حمایت های دولت تدبیر و امید و این نهاد مقدس، ۳۰ میلیارد ریال وام اشتغال برای خودکفایی ۱۸۵ نفر از مددجویان زیر پوشش این کمیته ارائه شده است.
ایوب هاشمیان افزود: برای خودکفایی و ایجاد اشتغال برای مددجویان زیر پوشش این کمیته، ۷۰ طرح اشتغال زایی در کنار کلاس ها و دوره های حرفه آموزی برای این افراد رد طول سال برگزار شده است.
وی اضافه کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال، آحاد مردم و مسئولان با مشارکت در جشن نیکوکاری و با حمایت از خانواده های نیازمند در این حرکت خیر و معنوی مشارکت داشته باشند.
فرماندار مراغه در پایان این جلسه نیز بر خدمات رسانی مناسب دستگاه های اجرایی به ویژه در مراکز بهداشتی و درمانی، انتظامی و خدماتی در ایام تعیطلات نوروزی تاکید کرد.

0

قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */