دستگاه های خدمات رسان در مراغه برای مقابله با وقوع سیل درحال آماده باش هستند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، نقی مسکینی معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرمانداری روز دوشنبه در جلسه ستاد بحران مراغه افزود: با توجه به احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل در برخی از مناطق این شهرستان در چند روز آینده، تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز هرگونه حوادث و نیز وارد آمدن خسارت به مناطق روستایی انجام شده است.
وی ادامه داد: با وجود وارد آمدن خسارت به برخی از تاسیسات خدمات رسان از جمله آب روستایی و بروز بعضی مشکلات در آب شهری، تدابیر لازم برای تکرارنشدن این گونه حوادث با همکاری دستگاه های اجرایی و امدادی انجام شده است.
وی اضافه کرد: برای این منظور و در راستای آمادگی کامل برای امدادرسانی ضروری در هنگام وقوع سیل، از امروز گروه های امدادی به صورت آماده باش کامل در برخی از مناطق روستایی و صعب العبور این شهرستان حضور خواهند یافت.
رئیس اداره هواشناسی مراغه نیز در این جلسه با اشاره به ورود جریانات بارشی به این منطقه گفت: بارش باران در این شهرستان در روزهای آینده آغاز شده و از عصر فردا شدت می گیرد.
رامین حاجی زاده افزود: باتوجه به شدت بارش ها در روزهای آینده، احتمال آب گرفتگی معابر عمومی و وقوع سیل در برخی از مناطق وجود دارد.
وی اضافه کرد: شدت بارش باران در ارتفاعات و دامنه های کوه سهند در این شهرستان در روزهای آینده بیشتر خواهد بود و در این راستا رعایت نکات ایمنی و اتخاذ تصمیمات برای آمادگی بیشتر در مقابله با بروز هرگونه آب گرفتگی و سیلاب ضروری است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */