معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه: انتخابات در ۲۰۱ شعبه اخذ رای انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، ظفر محمدی معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه روز چهارشنبه در جلسه توجیهی نمایندگان فرمانداری در شعب اخذ رای این شهرستان افزود: تمهیدات لازم برای برگزاری مناسب و پرشور این انتخابات در مناطق شهری و روستایی انجام شده است.
وی ادامه داد: بر این اساس، رای گیری در انتخابات شورای اسلامی شهر مراغه بر اساس مصوبات ستاد انتخابات کشور به صورت الکترونیکی و مکانیزه و در روستاها و شهر خداجو نیز به صورت دستی انجام خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه مراغه و عجب شیر اضافه کرد: کسانی در این انتخابات می توانند رای دهند که در دور اول این انتخابات در این حوزه انتخابیه رای داده و یا در این انتخابات مجلس شرکت نکرده باشند.
وی گفت: بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور، تمامی شعب اخذ رای از ساعت هفت صبح روز جمعه ۲۹ اردیبهشت دایر بوده و رای گیری از واجدان شرایط شرکت در این انتخابات از ساعت هشت صبح همان روز آغاز خواهد شد.
وی افزود: نمایندگان فرمانداری در کنار هیات های اجرایی و نظارت در این انتخابات مسئولیت سنگینی در برگزاری هرچه مناسب تر داشته و در حقیقت امانتدار مردم در این عرصه خطیر خواهند بود.
وی با تاکید بر لزوم حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات ادامه داد: حضور آحاد مردم در پای صندوق های رای به عنوان اصل مهم و اساسی مورد تاکید رهبری، موجب تقویت نظام اسلامی بوده و نوعی عبادت محسوب می شود.
وی اضافه کرد: با توجه به برگزاری سه انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان، حضور پرشوری از مردم همیشه در صحنه این شهرستان مورد انتظار است.

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */