معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه :حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس ادای دین به نظام و امام است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، ظفر محمدی روز شنبه در نشست هماهنگی برگزاری آیین های روز قدس، عید سعید فطر و هفتم تیر در مراغه افزود: مسئولان دستگاه ها و نهادها نیز همگام با آحاد مردم در این راهپیمایی عظیم مردمی شرکت خواهند تا نشان دهند که همواره پیرو آرمان های انقلاب و نظام اسلامی هستند.
وی از دستگاه های اجرایی، خدمات رسان و نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی خواست تا برای تامین امنیت و برگزاری هرچه مناسب تر این آیین ها اهتمام بیشتری کنند.
فرمانده سپاه ناحیه مراغه نیز در این نشست با تاکید بر لزوم حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله روز قدس گفت: با شرکت در این همایش عظیم مردمی، در برابر دشمنان گرگ صفت این ملت و نظام خواهیم ایستاد.
سرهنگ پاسدار رضا سامی افزود: سپاه به عنوان پاسدار انقلاب و کشور، همگام و همراه با سایر نهادهای امنیتی و انتظامی، در تامین امنیت این آیین ها تلاش کرده و با کوچکترین موارد مشکوک برخورد قاطع خواهد کرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه این شهرستان نیز گفت: روز قدس، صف بندی جبهه حق علیه باطل است.
حجت الاسلام اباصلت فیضی زاده افزود:روز قدس، روز بزرگ و یادگار ماندگار امام راحل، فریاد رسای مسلمانان و ملت های آزادیخواه دنیا در برابر صهیونیسم جهانی است.
مراسم راهپیمایی روز قدس در مراغه با تجمع ملت همیشه در صحنه این شهرستان ساعت ۱۱٫۳۰ صبح روز جمعه در میدان طلوع فجر برگزار و راهپیمایی این روز بزرگ نیز با شرکت تمام اقشار مردم ساعت ۱۲ در مسیر این میدان تا مسجد جامع ادامه خواهد داشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */