لزوم رفع مشکلات مردم با اجرای سیاست های دولت ازسوی دستگاه های اجرایی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، ظفر محمدی روز شنبه در جلسه شورای اداری مراغه افزود: مسئولان و مدیران دستگاه های خدمات رسان و اجرایی باید فارغ از جناح بندی ها و اختلاف سلایق در مسیر پیشبرد اهداف و چشم اندازهای توسعه کشور تلاش کنند.
وی ادامه داد: تمامی نهادها و دستگاه ها مکلف هستند در راستای ارائه خدمات مناسب و نیز رفع مشکلات مردم به ویژه در حوزه تولید و اشتغال و نیز بخش بهداشت و درمان اهتمام بیشتری داشته باشند.
وی اضافه کرد: در این راستا، بانک ها و دستگاه های اجرایی برای تحقق سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی در جهت توسعه اقتصادی و رونق تولید در واحدهای تولیدی و صنعتی تازه تاسیس یا راکد ، در رفع موانع موجود تلاش کنند.
محمدی با تاکید بر لزوم همگرایی و تعامل بین ادارات و دستگاه های این شهرستان گفت: نباید برخی مسائل و شرایط خاص مانع رفع مشکلات جامعه شود بلکه باید با تلاش و همکاری، این مشکلات رفع شود.
وی با اشاره به مشکلات موجود در بخش بهداشت و درمان از جمله ظرفیت پایین بیمارستان ها و مراکز درمانی این شهرستان افزود: در معرض خطر بودن جان و بهداشت مردم به دلیل کمبود امکانات به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
وی ادامه داد: با توجه به ضرورت افزایش ظرفیت مراکز درمانی این شهرستان، باید تکمیل بیمارستان در حال ساخت سینای این شهرستان در اولویت کاری مسئولان این بخش قرار گیرد و این طرح مهم حوزه بهداشت و درمان باید در هفته دولت بهره برداری شود.
فرماندار مراغه همچنین با اشاره به مصوبات فرهنگی کارگروه های فرهنگی و امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان گفت: حضور افراد بدحجاب در ادارات دولتی جایز نبوده و باید برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در نهادها و دستگاه ها اهتمام شود.
محمدی افزود: توجه به فرهنگ اسلامی و نیز فریضه امر به معروف و نهی از منکر به عنوان وظیفه شرعی مسلمانان در سطح جامعه به ویژه ادارات و نهادها ضروری است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */