معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه: توسعه بخش های کشاورزی و گردشگری از راهبردهای اساسی دولت در توسعه و آبادانی مناطق روستایی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، ظفر محمدی روز یکشنبه در نشست دهیاران روستاهای بخش مرکزی مراغه با تاکید بر لزوم حل مشکلات روستائیان اظهار کرد: اگر این ۲ بخش توسعه یابد به طور قطع روستاها در مسیر آبادانی و توسعه قرار می گیرند و دولت با استفاده از ظرفیت دهیاران در صدد عملی کردن این برنامه است.
وی افزود: رسیدگی به مشکلات و اجرای طرح های عمرانی در روستاها یکی از رسالت دهیاران است و دهیاران باید با به دنبال ایجاد درآمدهای پایدار در روستاها باشند.
محمدی گفت: دهیاران همچنین باید مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روستائیان را احصا و برای رفع آنها تلاش کنند.
وی اضافه کرد: به برکت نظام اسلامی و خون شهدا تلاش همه مسئولان و مدیران دولتی در راستای خدمت به مردم به ویژه در مناطق محروم روستائی است.
بخشدار مرکزی مراغه نیز در این نشست گفت: اجرای طرح های عمرانی، خدماتی و طرح های ملی از جمله سرشماری سال ۹۵ و برگزاری هرچه باشکوه انتخابات در روستاها، با مشارکت و همکاری دهیاران در این مناطق محقق شده است.
حسین گل محمدی افزود: نظارت بر اجرای طرح های عمرانی و خدماتی و ارائه خدمات مناسب به روستائیان از وظایف دهیاران است و دقت در انجام این وظایف در کنار توسعه و عمران روستاها به مهاجرت معکوس نیز منجر می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */