معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه : انعکاس مسائل و مشکلات مردم و بیان واقعیت ها رسالت اصلی خبرنگاران است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه، ظفر محمدی روز دوشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران مراغه به مناسبت ۱۷ مرداد(روز خبرنگار ) افزود: ارائه اخبار و اطلاع رسانی به صورت دقیق، صحیح و سریع و نیز نقد سازنده، زمینه ساز رفع مشکلات و موجب توسعه و رشد جامعه می شود.
وی ادامه داد: ایجاد امید در بین آحاد مردم در کنار بیان واقعیت ها با بهره گیری از اتحاد و انسجام موجود بین رسانه ها و مطبوعات، تعالی بخش جامعه است.
وی اضافه کرد: پرداختن به مسائل و مشکلات شهری و منطقه ای با تعامل و همکاری مسئولان اجرایی و دستگاه های خدمات رسان توسط رسانه ها به ویژه در زمینه فرهنگ سازی برای استفاده بهینه و صرفه جویی در مصرف آب و برق در فصل گرما ضروری و تعیین کننده است.
محمدی گفت: ارائه نقدهای سازنده برای توسعه منطقه و شهرستان فقط باهمراهی رسانه ها ممکن بوده و در این راستا نیز مصلحت عموم مردم در فرهنگ سازی ها و اطلاع رسانی های خبری مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: تمامی آحاد جامعه در عرصه فرهنگ و رسانه باید برای خدمت به مردم و نظام اسلامی و در راستای توسعه و آبادانی شهر و کشورمان تلاش و اهتمام کنند.
رئس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه نیز در این آیین گفت: رسانه ها و خبرنگاران به عنوان طلایه داران فرهنگ، در مسیر انعکاس اخبار و واقعیت های جامعه باید از حرمت و قداست این عرصه صیانت کنند.
احمد دادرس فیاض افزود: اصحاب فرهنگ و رسانه در مسیر تعالی فرهنگی جامعه، اجازه خدشه وارد شدن یا کمرنگ شدن رسالت خطیر اطلاع رسانی را ندهند.
وی ادامه داد: نقدپذیری و نگاه نقادانه به مسائل و مشکلات جامعه بخش مهمی از رسالت خبرنگاران بوده لیکن مصلحت جامعه در این راستا باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش ایرنا، در این آیین از تلاش های خبرنگاران مراغه با اهدا لوح تقدیر به عمل آمد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */