همزمان با سومین روز از هفته دولت، بهره برداری از چهار طرح عمرانی و خدماتی آغاز و کلنگ یک طرح در مراغه به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ،درسومین روز از هفته دولت با حضور معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه و مسئولین شهری ؛برای اجرای این طرح ها که در بخش های استاندارد، برق رسانی و آب و فاضلاب شهری اجرا شده در مجموع ۴۱ میلیارد و ۹۰۵ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
بهره برداری از آزمایشگاه استاندارد سازی مواد غذایی و آشامیدنی با زیربنای ۲۶۳ متر مربع و ۱۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار یکی از طرح های افتتاح شده در روز سوم از هفته دولت بود.
این آزمایشگاه به عنوان یکی از سه مرکز آزمایش مواد غذایی و آشامیدنی آذربایجان شرقی ، ۲۹۳ نوع آزمایش مواد غذایی، آب و خاک انجام می شود.
بهره برداری از ۲ طرح برق رسانی با چهار میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریال شامل طرح برق رسانی به مجتمع های مسکونی مسکن مهر میدان مادر با ۳۴۵ و طرح احداث پست کمپکت در راستای کاهش میزان خاموشی برق با چهار میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال دیگر طرح بهره برداری شده در این روز بود.
در این روز همچنین طرح احداث خط انتقال آب شرب شهری در منطقه شمال شرق مراغه به طول ۲٫۴ کیلومتر با پنج میلیارد ریال اعتبار در شهرک گلشهر به بهره برداری رسید و کلنگ آغاز عملیات اجرایی توسعه شبکه آب و فاضلاب محله شقایق عشرت آباد مراغه به زمین زده شد.
برای اجرای این طرح با مشخصات ۲٫۳ کیلومتر لوله گذاری و نصب ۴۰۰ فقره انشعاب فاضلاب شهری، ۱۲٫۵ میلیادر ریال هزینه می شود.

مراسم نصب ترانس برق میدان مادر

افتتاح کمپکت پست عشرت آباد

کلنگ زنی توسعه شبکه فاضلاب شهری محله شقایق 

مراسم افتتاح خط انتقالی تقویتی شبکه آب شمال مراغه 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */