همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، بهره برداری ازچند طرح عمرانی در روستاهای مراغه آغاز و کلنگ ساخت یک باب مدرسه خیرساز در مراغه با حضور مسئولان شهرستانی به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، بخشدار مرکزی مراغه روز یکشنبه در آیین بهره برداری از طرح های عمران روستایی گفت: این طرح ها در مجموع با پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار توسط دهیاری و بخشداری اجرا شده است.
حسین گل محمدی افزود: طرح جدول گذاری معابر، زیرسازی، پیاده روسازی و احداث پل روستای قره برق با ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار توسط دهیاری اجرا شده و به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: همچنین براساس توافقات انجام شده، هشت هزار متر مربع آسفالت ریزی در این روستا و نیز ۱۲ هزار متر مربع آسفالت ریزی در محله آرال با همکاری اداره راه و شهرسازی انجام می شود.
وی با اشاره به اجرای چهار طرح دیگر عمران روستایی در بخش مرکزی مراغه اضافه کرد: طرح جدول گذاری معابر روستای قوزلوجه، اجرای آبروی بتنی در روستای اصفهانجق، آسفالت ریزی معابر روستای تازه کند علیا و احداث دیوار سنگی روستای بهنق با سه میلیارد ریال اعتبار از سوی دهیاری ها اجرا شده است.
همزمان با هفته دولت و با حضور مسئولان شهری، عملیات اجرایی یک باب مدرسه خیرسازتوسط (شرکت کاوه سودا) در شهرک سهند مراغه آغاز شد.
این دبیرستان ۱۲ کلاسه در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و با زیربنای ۲ هزار متر مربع و با هزینه ۳۰ میلیارد ریال احداث می شود.

افتتاح طرح ساماندهی وبهسازی خانه خیابانی 

مراسم کلنگ زنی احداث مدرسه ۱۲ کلاسه کاوه سودا 

افتتاح جدول گذاری زیرسازی ،آبرو وپل روستای قره برقع 

0

قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */