معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان مراغه : شوراهای اسلامی نمادی از سازمان های مردم نهاد برای خدمت به جامعه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، ظفر محمدی عصر دوشنبه در آیین تجلیل از اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر مراغه افزود: موفقیت شوراهای اسلامی در اجرای طرح های مدیریت شهری به عنوان نهادی مردم نهاد، زمینه ساز موفقیت سازمان ها مردم نهاد دیگر در سطح جامعه خواهد شد.
وی ادامه داد: مرتفع کردن مشکلات و توجه به مطالبات مردم در چهارچوب اختیارات قانونی از جمله رسالت هایی است که بر دوش اعضای شوراهای اسلامی نهاده شده است.
وی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت های موجود در بخش گردشگری این شهرستان و مکمل بودن آن برای تبریز ۲۰۱۸، همکاری و همراهی ادارات و تلاش مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر برای تقویت زیرساخت های آن ضروری است.
محمدی با تجلیل از خدمات اعضای شورای چهارم شهر مراغه گفت: این شورا یکی از منسجم ترین شوراهای شهر در مقایسه با سایر شهرهای همجوار و استان برای خدمت رسانی و اجرای طرح های مدیریت شهری بود.
شهردار مراغه نیز در این آیین با اشاره به نقش سازنده شورای شهر در اجرای طرح و برنامه ریزی های شهری گفت: اعضای شورای شهر در کنار مجموعه مدیریت شهری با برنامه ریزی منسجم و هدفمند و سیاست های مشارکتی، همواره در مسیر توسعه و آبادانی شهر تلاش می کنند.
محمدرضا احمدی افزود: شوراهای شهر به عنوان تنها نهادی که توان مشارکتی و تاثیرگذاری در سیاست های شهری و طرح های آن دارد، برای عمران و آبادانی شهر حرکت می کند.
وی ادامه داد: مدیریت شهری با بهره گیری از برنامه ریزی های اعضای شورای شهر، در راستای مرتفع کردن مشکلات و رفع دغدغه ها و مطالبات شهروندان گام های موثری برداشته است.
وی اضافه کرد: با توجه به اجرای طرح های حوزه درمان و بهداشت و نیز ایجاد زیرساخت های لازم، این شهرستان در آستانه تبدیل به عنوان قطب درمان و گردشگری جنوب آذربایجان شرقی قرار دارد.
وی از بهره برداری پل مابین میادین شهرداری و پاسداران تا ۲ هفته دیگر به عنوان یکی از طرح های عمران شهری مراغه خبرداد.
دادستان عمومی و انقلاب مراغه نیز در این آیین با اشاره به جایگاه شورا در قانون و جامعه گفت: در قانون اساسی و نیز اسلام همواره بر شورا و مراجعه به آرای مردم و منتخبین آنان تاکید شده است.
علی دلداری افزود: دادستانی با تمام قدرت در حوزه مسائل اجتماعی و در راستای خدمت رسانی به آحاد جامعه در کنار شهرداری و شورای اسلامی شهر است.
وی ادامه داد: شوراها تا جائی مقدس هستند که احترام خود و اعتماد مردم را داشته و آن را حفظ کرده و نیت آنان خدمت به مردم باشد.
در این آیین با حضور مسئولان شهرستان از زحمات اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر مراغه تجلیل شد.

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */