معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه: ایستادگی و اتحاد مهم ترین پیام هشت سال دفاع مقدس است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، ظفر محمدی روز جمعه در آیین رژه نیروهای مسلح مستقر در مراغه افزود: هشت سال دفاع مقدس به ما نشان داد که نیروهای مسلح و ملت بزرگ ایران از هر قومی که باشند، برای وطن، اسلام و ارزش های والای انقلاب اسلامی با تبعیت از رهبری در برابر دشمن خواهند ایستاد.
وی ادامه داد: این صحنه خطیر دفاع مقدس، با وجود برخی خسارت های وارد شده به میهن اسلامی، موجب ایجاد یکپارچگی و انسجام بین ملت و ایجاد دستاوردهای بزرگی برای کشور و نظام اسلامی شده است.
وی با اشاره به سخنان نسنجیده و سخیف رئیس جمهوری آمریکا در سازمان ملل علیه کشورمان اضافه کرد: سخنان وی، جملاتی نسنجیده، بی محتوا بود و نشان داد که وی و سران نظام سلطه، ملت ایران و رهبربزرگش را به خوبی نمی شناسند.
محمدی گفت: سخنان توهین آمیز و پوچ ترامپ در سازمان ملل موجب تاسف بوده و وجود چنین فردی بر مسند حکومت کشوری، خجالت آور است.
وی اضافه کرد: پاسخ رئیس جمهور و وزیر امور خارجه در جواب سخنان توهین آمیز و پوچ ترامپ، پاسخی دندان شکن به کسانی است که در فکر تهدید و تجاوز به میهن اسلامی مان هستند.
فرمانده سپاه ناحیه مراغه نیز در این آیین گفت: نیروهای مسلح کشورمان با تبعیت از ولایت و رهبری تمامی تحرکات دشمنان را رصد کرده و با اجرای رژه نیروهای مسلح در این روز اعلام می کنیم که ما سرباز صفر ولایت بوده و هستیم.
سرهنگ پاسدار رضا سامی افزود: در هشت سال دفاع مقدس مردان و زنان ایران اسلامی نشان دادند که با توکل بر خدا، ایستادگی بی نظیر و اطاعت از رهبری در برابر قدرت های شرق و غرب ایستادند و پیروز شدند.
وی ادامه داد: فرهنگ عاشورایی به عنوان عاملی مهم در شکل گیری پیروزهای رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و امری انکار ناپذیر بوده است.
وی اضافه کرد: دشمن اکنون برای تضعیف انقلاب اسلامی، درصدد تضعیف و ضربه زدن به توان دفاعی کشورمان و نیروهای مسلح است .
وی گفت: هرجا ولایت و رهبری تشخیص دهد نیروهای مسلح کشورمان این امر را فصل الخطاب قرار داده و در هرجای دنیا که نیاز باشد، برای دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی حضور خواهند یافت.

0

قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */