مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی : کارنامه موفق دولت در پرداخت کامل اعتبارات مورد نیاز شهرداری و دهیاری ها

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، مرتضی علیخانی روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار خداجو، با اشاره به همت مسئولان در توسعه مناطق مختلف شهری و روستایی گفت: سیاست دولت تدبیر و امید تلاش در مسیر خدمت رسانی بی منت به مردم و توسعه پایداراست.
وی ادامه داد: رسالت مسئولان و مدیران در نظام اسلامی، ایجاد آسایش و آرامش جامعه و نیز تبیین عملکردهای اجرایی به صورت شفاف برای مردم است.
علیخانی با تاکید بر لزوم هزینه اعتبارات تخصیص یافته برای شهرداری ها و دهیاری ها در مناطق و محدوده های خود اضافه کرد: توسعه این مناطق نیازمند توجه و کار کارشناسی است.
وی گفت: در توسعه شهری، شهرهای جدید باید بر اساس نیازهای شهروندان و مردم طراحی شده و هویت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آن مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به نقش و جایگاه شوراها و شهرداری ها در توسعه شهری افزود: شهرداری ها به عنوان نهادی برای خدمت رسانی به آحاد شهروندان بوده و خدمات آن نیز باید بر اساس کار کارشناسی شده انجام گیرد.
معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان مراغه نیز در این مراسم گفت: با توجه به لزوم توسعه منطقه سراجو، اقدمات و طرح های مناسبی از جمله ساخت بیمارستان و راه مواصلاتی در حال انجام است.
ظفر محمدی افزود: تلاش و همت مسئولان و مدیران و اعضای شوراهای اسلامی در این منطقه می تواند در حل مشکلات و رفع مطالبات مردم این منطقه موثر باشد.
وی ادامه داد: خدمت رسانی به آحاد مردم به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته در جهت رفع دغدغه های رهبری و مسئولان کشور در تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری است.
محمدی اضافه کرد: اعتبارات تخصیص یافته به مناطق کمتر توسعه یافته و روستاها در دولت تدبیر و امید در چهار ساله گذشته در مقایسه با ۲۰ سال گذشته بی نظیر بوده است.
بخشدار سراجو نیز در این آیین با اشاره به جمعیت ۲ هزار نفری شهر خداجو گفت: با توجه به احداث بلوار ورودی این شهر، تخصیص بودجه برای تکمیل این طرح ضروری است.
نقی محمدی افزود: تخصیص مینی بوس و اتوبوس مورد نیاز برای انتقال مسافران در بین شهرهای خداجو و مراغه با حمایت مسئولان شهرستانی و استانی مورد نیاز بوده و حیاتی است.
در این مراسم یوسف امیدی به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی شد.

 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */