امام جمعه مراغه مطرح کرد
توجه به شایسته سالاری در انتخاب مدیران و مسوولان استانی و شهرستانی/راه‌اندازی مرکز حمایت از مخترعان و مبتکران در دانشگاه مراغه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ،حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی پورمحمدی روزشنبه در جلسه شورای اداری مراغه اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران نظامی مبتنی بر مردم و خدمت به مردم وظیفه همه است.

وی افزود: مدیران و مسوولان استانی و شهرستان در به‌کارگیری نیروهای خود در پست‌های اداری و سازمانی شایسته سالاری را در نظر داشته باشند.

پورمحمدی امنیت را از نعمت‌های الهی برای مردم ایران بیان کرد و افزود: نعمت امنیت از برکت خون شهیدان به‌وجود آمده و تداوم آن تلاش برای عمران و آبادنی کشور و ارائه خدمات مطلوب به مردم است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه نیز در این جلسه خاطرنشان ساخت: با فرارسیدن فصل سرما دستگاه‌های اجرایی نسبت به تکمیل طرح‌های نیمه تمام عمرانی اهتمام جدی داشته باشند.

ظفر محمدی یادآور شد: دستگاه‌های خدمات رسان شهری و راه و ترابری نیز امکانات خود را برای خدمات‌رسانی در فصل سرما آماده کنند.

وی از راه‌اندازی مرکز حمایت از مخترعان و مبتکران در دانشگاه مراغه خبر داد و افزود: این مرکز از طرح‌های ابتکاری و اختراعات برای عملیاتی کردن ایده حمایت مالی می‌کند.

نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: با حجم بالای تولید میوه و محصولات کشاورزی در مراغه  نبود صنایع تبدیلی و بسته‌بندی کشاورزی موجب هدر رفت دست رنج کشاورزان شده است.

جلیلی در جلسه شورای اداری مراغه با اشاره به تولید  ۳۰ درصد محصولات باغی استان در مراغه افزود: با توسعه صنایع تبدیلی محصولات باغی و کشاورزی شهرستان با ارزش افزوده صادر می‌شود.

وی تصریح کرد:  صنایع تبدیلی همچنین می‌تواند در توسعه اشتغال، کشاورزی، باغداری و تولید نقش مستقیم ایفا کند.

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */