مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان‌شرقی : ساماندهی خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی در شهرستانهای مراغه و بناب

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، استاد رحیمی ظهر روز سه شنبه در جلسه کمیسیون دانشجویی شهرهای مراغه و بناب که درفرمانداری مراغه برگزار شد اظهار داشت: طرح ساماندهی خوابگاه‌های دانشجویی در استان با هدف نظارت بر فعالیت خوابگاه‌های خودگردان و افزایش امکانات رفاهی و توسعه زیرساخت‌ها انجام می‌شود.

وی افزود: در این طرح که تا پایان سال انجام می‌شود خوابگاه‌های خودگردان شناسایی، پرونده‌دار و پس از صدور مجوز زیر نظر شورای نظارت برخوابگاه‌های دانشجویی استان  فعالیت می‌کنند.

استادرحیمی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود در شهرهای مراغه و بناب نزدیک به  ۱۴ خوابگاه دانشجویی با یک‌هزار و ۵۰۰ نفر ظرفیت مجوز فعالیت دریافت کنند.

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان‌شرقی افزود: در طرح ساماندهی خوابگاه‌های خودگران دانشجویی در تبریز برای ۳۵ خوابگاه دانشجویی به ظرفیت ۳ هزار و ۵۰۰ نفر مجوز فعالیت صادر شده است.

ظفر محمدی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه نیز در این جلسه گفت: ماباید امکانات رفاهی ، سطح بهداشت عمومی، ورزشی ،ظرفیت اسکان و مناسب برای دانشجویان عزیز فراهم نماییم .

وی افزود: پس از ساماندهی خوابگاه‌های خودگردان، واحدهایی که نتوانند مجوز فعالیت دریافت کنند تعطیل و ادامه فعالیت آنها متوقف خواهد شد.

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */