همایش تجدید میثاق با ولایت در شهرستان مراغه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، آیت الله محمدتقی پورمحمدی روز چهارشنبه در همایش تجدید میثاق با ولایت در مراغه افزود: با توجه به توطئه دشمنان نظام اسلامی برای ضربه زدن به آرمان های انقلاب و اتحاد ملی، توجه به مطالبات و دغدغه های آحاد مردم از سوی مسئولان امری ضروری است.
وی ادامه داد: مسئولان نظام اسلامی و دولتمردان کشورمان در قالب قوای سه گانه، باید دست غارتگران و چپاولگران را از بیت المال مردم کوتاه کنند که این همانا آرمان اصلی انقلاب شکوهمند اسلامی است.
آیت الله پورمحمدی اضافه کرد: برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی، رفع بیکاری و اشتغال زایی برای مرتفع کردن مشکلات اقتصادی جامعه، مطالبه مشروع آحاد ملت بوده که باید در راه آن اهتمام ویژه ای شود.
وی با محکوم کردن شعارهای ساختارشکن و ناآرامی های اخیر در کشور و شهرستان گفت: انتقاد سازنده و مشروع متفاوت تر از اغتشاش و فتنه گری بوده و تخریب اموال عمومی و هنجارشکنی ها توسط عده ای فتنه گر به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
وی افزود: آسیب رساندن به اموال عمومی، مراکز اقتصادی، پاسگاه های پلیس، بانک ها و اموال شخصی به بهانه اعتراض به مشکلات اقتصادی امری محکوم بوده و با عاملان آنها باید به صورت قاطع برخورد شود.
امام جمعه مراغه گفت: فتنه گران و آشوبگران ناآرامی های اخیر با هدف ضربه زدن به نظام و اتحاد ملی، از بیگانگان، نظام سلطه و ایادی منطقه ای آن از جمله رژیم آل سعود دستور گرفته و هدایت می شوند.
آیت الله پورمحمدی ادامه داد:باید فضای لازم برای انتقاد از مشکلات جامعه به صورت قانونی و مشروع و فارغ از هنجارشکنی ها ایجاد شود که این امر هم به نفع مردم و هم به نفع نظام اسلامی است.

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */