دیدارمعاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه با مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی برای برقراری مجدد پرواز های فرودگاه سهند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، ظفر محمدی روزسه شنبه با مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی دیدارنمودند.

پس از سه سال پرواز های فرودگاه سهند از ۲۷ دی ماه دوباره ازسرگرفته می شود .

معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه گفت : با توسعه زیرساخت های لازم برای فرودگاه سهند پروازهای این فرودگاه از آخر دی ماه ، درهفته با دو پرواز آغاز می شود .

مهندس محمدی دردیدار با مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی افزود : فرودگاه سهند برای برقرای پرواز از تهران به فرودگاه سهند و بالعکس آماده است و اولین پرواز توسط شرکت تابان روز ۲۷ ماه جاری ساعت ۹ صبح در فرودگاه سهند به زمین می نشیند .

وی اضافه کرد : در راستای توسعه فرودگاه سهند در سه سال گذشته جایگاه سوخت در این فرودگاه ایجاد شده که با فراهم شدن این زیرساخت در آینده پروازهای سهند به مشهد نیزراه اندازی خواهد شد .

فرماندار شهرستان ویژه مراغه افزود : پرواز های جدید فرودگاه سهند روزهای شنبه وچهار شنبه صبح ازتهران به فرودگاه سهند و بلعکس خواهد بود .

مهندس محمدی اضافه کرد : از امروز مسافران شهرهای منطقه برای رفت آمد به تهران از طریق اینترنت و مراجعه به آژانس های مسافرتی بلیط تهیه کنند .

وی ، اضافه کرد : استقبال شهروندان مراغه و شهرهای جنوب آذربایجان غربی و شمال کردستان می تواند دررونق دوباره این فرودگاه موثر باشد.

مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی نیز در این دیدار افزود : فرودگاه سهند برای برقرای دوباره پرواز کاملا آماده است .

وی افزود : امروز آخرین اقدامات و هماهنگی ها درخصوص امکانات ناوبری و زیرساخت های پذیرش پرواز و مسافر در فرودگاه انجام شده است .

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */