معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه : مسائل و مشکلات فرهنگی باید آسیب شناسی شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، جواد محمودی روز پنج شنبه در حاشیه نشست کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی مراغه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به ضرورت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان اشاره کرد و افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی و کلاس های فرهنگی و اجتماعی در محله ها و مساجد و تشکیل کلاس های مشاوره قبل از طلاق و همچنین قبل از ازدواج می تواند در کنترل آسیب های اجتماعی نقش بسزایی را ایفا کند.
وی همچنین از تشکیل قرارگاه بررسی آسیب های اجتماعی به مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ظرف چند روز آینده خبر داد گفت: هسته مرکزی و اولیه قرارگاه آسیب های اجتماعی با همکاری دانشگاه ها، آموزش و پرورش، تبلیغات اسلامی و به مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در حال ایجاد است.
وی افزود: راه اندازی قرارگاه آسیب های اجتماعی در شهرستان به منظور شناسایی ،طبقه بندی وارائه پیشنهاد متناسب باهر یک ازآسیب های اجتماعی انجام خواهد گرفت .
وی همچنین به تفاهم نامه بسیج سازندگی با آموزش و پرورش شهرستان در زمینه ساخت مدرسه در مناطق محروم اشاره کرد و گفت: چندین مدرسه با هدف فراهم ساختن زمینه تحصیل و آموزش در مناطق محروم مراغه ساخته می شود.

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */