معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه : صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی وظیفه اصلی مردم و مسئولان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، ظفر محمدی روز شنبه در آیین زنگ انقلاب در دبیرستان منصور مراغه افزود: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سال ۵۷ نتیجه مجاهدت های آحاد مردم و نیز وجود ارزش های معنوی و اسلامی و هدایت های امام راحلبود.
وی ادامه داد: پاسداشت ارزش های انقلابی که ثمره مجاهدت آحاد ملت بزرگ ایران و مجاهدت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس در برابر نظام سلطه است رسالتی همگانی است.
وی اضافه کرد: در راستای صیانت از ارزش های اسلامی، فرزندان و جوانان این مرز و بوم نیز باید در کنار علم آموزی، در راستای ترویج فرهنگ انقلاب و ارزش های آن اهتمام کنند.
محمدی گفت: باتوجه به تاکید رهبر انقلاب، جوانان نباید از ارزش های اسلامی و انقلابی فاصله بگیرند و مسئولان نیز باید در رفع مشکلات معیشتی تلاش کنند.
مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: جوانان باید با اتکا بر رهنمودهای رهبری و در چارچوب قانون اساسی در مسیر افتخار آفرینی برای این مرز و بوم تلاش کنند.
جلیل اسلامی افزود: نسل امروز به برکت انقلاب اسلامی و وجود رهبری مقتدر، خواهد توانست بهتر از نسل های گذشته قله های موفقیت و ترقی را بپیماید.
وی اضافه کرد: جوانان عصر حاضر باید در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی در پاسداشت و ارج نهادن به ارزش های والای نظام اسلامی تلاش کنند.
در این آیین زنگ انقلاب به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه منصور این شهرستان با حضور مسئولان شهرستانی نواخته شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */