معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه : صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی وظیفه اصلی مردم و مسئولان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، ظفر محمدی روز شنبه در آیین زنگ انقلاب در دبیرستان منصور مراغه افزود: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سال ۵۷ نتیجه مجاهدت های آحاد مردم و نیز وجود ارزش های معنوی و اسلامی و هدایت های امام راحلبود.
وی ادامه داد: پاسداشت ارزش های انقلابی که ثمره مجاهدت آحاد ملت بزرگ ایران و مجاهدت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس در برابر نظام سلطه است رسالتی همگانی است.
وی اضافه کرد: در راستای صیانت از ارزش های اسلامی، فرزندان و جوانان این مرز و بوم نیز باید در کنار علم آموزی، در راستای ترویج فرهنگ انقلاب و ارزش های آن اهتمام کنند.
محمدی گفت: باتوجه به تاکید رهبر انقلاب، جوانان نباید از ارزش های اسلامی و انقلابی فاصله بگیرند و مسئولان نیز باید در رفع مشکلات معیشتی تلاش کنند.
مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: جوانان باید با اتکا بر رهنمودهای رهبری و در چارچوب قانون اساسی در مسیر افتخار آفرینی برای این مرز و بوم تلاش کنند.
جلیل اسلامی افزود: نسل امروز به برکت انقلاب اسلامی و وجود رهبری مقتدر، خواهد توانست بهتر از نسل های گذشته قله های موفقیت و ترقی را بپیماید.
وی اضافه کرد: جوانان عصر حاضر باید در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی در پاسداشت و ارج نهادن به ارزش های والای نظام اسلامی تلاش کنند.
در این آیین زنگ انقلاب به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه منصور این شهرستان با حضور مسئولان شهرستانی نواخته شد.

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */