همزمان با چهارمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری از ۱۱ طرح عمران روستایی در روستاهای بخش مرکزی وآموزش خلبانی هواپیماهای فوق سبک در فرودگاه سهند مراغه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، بخشدار مرکزی مراغه روز یکشنبه در آیین بهره برداری از این طرح ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح ها با پنج میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال اعتبار از سوی بخشداری و دهیاری های هشت روستای بخش مرکزی اجرا شده است.
حسین گل محمدی افزود: طرح زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت ریزی روستای سرگیزه به مساحت چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع و نیز احداث کانال سنگی با ۳۰۰ متر مکعب سنگ چینی و دیوار چینی با یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال از جمله این طرح هاست.
وی ادامه داد: همچنین ۳۵۰ متر مربع پوشش انهار با ۳۵۰ میلیون ریال اعتبار و نیز ۳۰۰ متر مربع مسیرگشایی با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار در روستای سرج نیز از طرح های افتتاح شده بود.
وی اضافه کرد: اجرای زیرسازی و آسفالت ریزی یک هزار و ۱۰۰ متر مربع از معابر عمومی روستای تازه کند سفلی با ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار و یک هزار و ۳۰۰ متر مربع زیرسازی و آسفالت ریزی با ۲۷۰ میلیون ریال در روستای میمونق نیز در این رو بهره برداری شد.
وی گفت: اجرای یک هزار و ۳۵۰ مترمربع زیرسازی و آسفالت ریزی با ۶۰۰ میلیون ریال در روستای کهجوق و ۵۰۰ مترمربع جدول گذاری و ۲۵۰ متر و احداث آبرو با ۶۳۰ میلیون ریال در روستای ینگجه، سه هزار متر مربع زیرسازی و آسفالت ریزی با ۳۵۰ میلیون ریال اعتبار در روستای علویان، ۲هزار متر مربع زیرسازی و آسفالت ریزی در محوطه مدرسه روستای حاجی کرد با ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار دیگر طرح های افتتاح شده در چهارمین روز از دهه فجر در روستاهای مراغه است.
وی با اشاره به طرح های آتی بخشداری مرکزی در بخش عمران روستایی از اجرای طرح تعریض راه روستاهای داش آتان تا کرده ده و جابجایی تیرهای انتقال برق در روستاهای این بخش در سال ۹۷ خبرداد.

 

 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */