همزمان با پنجمین روز از دهه فجر، بهره برداری از ۱۲ طرح عمرانی و خدماتی در روستاهای مراغه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، در پنجمین روز از دهه فجر ، روزدوشنبه با حضور محمدی معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه وجمعی از مسئولان شهرستانی ، بالغ بر۶ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال اعتبار در بخش آبرسانی، بهسازی و آسفالت معابر روستایی اجرا شده است.
طرح انتقال آب شرب روستایی به روستای دیورزم (دوه زیم) یکی از طرح های افتتاح شده بود که با ۲۸۰ میلیون ریال از سوی آب و فاضلاب روستایی این شهرستان در مدت پنج ماه اجرا شده است.
سه طرح احداث پل ۲ دهنه با ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، چهار هزار مترمربع سنگ فرش با یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در روستای کرج آباد، طرح احداث یک هزار و ۳۶۰ متر مربع سنگ فرش، سرویس عمومی و غسالخانه در روستای کرده ده با ۶۷۰ میلیون ریال، اجرای ۴۵۰ متر مربع سنگ فرش در روستای قراتلو با ۶۱۰ میلیون ریال و ۴۶۰ متر مربع جدول گذاری در روستای قوزلوجه با ۴۰۰ میلیون ریال از طرح هایی بودند که امروز به بهره برداری رسید.
همچنین اجرای سه هزار و ۶۰۰ متر مربع آبروی بتنی و کانیو در روستای اصفهانجیق با ۸۰۰ میلیون ریال و ۲۶۰ متر مکعب احداث دیوار حائل در روستای بهنق با ۳۶۰ میلیون ریال اعتبار از دیگر طرح هایی بود که در پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
این طرح ها با مشارکت بخشداری، دهیاری و نیز مشارکت مردمی اهالی این روستاها در مدت یک سال اجرا شده است.

افتتاح آب شرب روستای دیورزم 

مراسم افتتاح در روستای کرج آباد

 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */