همزمان با هفتمین روز از دهه فجر بهره برداری از چندین طرح تولیدی و عمرانی در مراغه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، ظفر محمدی معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مراغه روز چهارشنبه در آئین افتتاح پروژه تعریض پل شهرداری مراغه و چندین طرح تولیدی و عمرانی که با حضور مسئولان شهرستانی و به مناسبت ایام پربرکت دهه فجر در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد، اظهار کرد : برای مقابله با توطئه های استکبار جهانی و افکار تفرقه افکنانه دشمنان، مسئولان باید با برنامه ریزی های لازم، زمینه های اقتصادی و اشتغال را در جامعه فراهم آورند.
وی مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان را یکی از مهمترین دغدغه های کشورعنوان کرد و افزود : تمامی مسئولان به عنوان مجریان طرح های مختلف در کشور باید برای بهبود وضعیت معیشت مردم و اشتغال جوانان به عنوان یکی از اصلی ترین دغدغه های کشور تلاش کنند.
وی همچنین حل مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع در ادارات را وظیفه مسئولان و کارکنان دستگاه های اجرایی عنوان کرد و افزود : تکریم ارباب رجوع فرآینده پیچیده و برنامه ریزی شده ای نیست و تنها با انجام به هنگام خواسته و یا راهنمایی ارباب رجوع می توان وی را تکریم و رضایت خداوند را جلب کرد.
شهردار مراغه نیز درآئین افتتاح این پروژه افزود : طرح تعریض پل شهرداری به منظور روانسازی ترافیک،افزایش سرعت عبور و مرور، افزایش ضریب ایمنی شهروندان و زیباسازی و بهسازی تاسیسات شهری با الهام از معماری اماکن تاریخی مراغه به طول ۴۵ متر و عرض ۳۲ متر انجام شده است.
محمدرضا احمدی افزود : عملیات عمرانی پروژه شامل تعریض پل از هر دو طرف به عرض ۱۱/۵۰ متر، مصرف ۱۰۲ تن میلگرد، ۵۹۰ متر مکعب بتن ریزی، و به صورت سازه ای می باشد.
احمدی هزینه تعریض این پل را ۱۵ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: برای انجام این پروژه که ۸ ماه به طول انجامید ۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و ۱۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری هزینه شده است.
وی در ادامه افزود : مدیریت شهری در خط مقدم توسعه و پیشرفت شهری قرار دارد و هدف اصلی ما خدمت به مردم و دستیابی به توسعه پایدار شهری است.
در این آئین از دست اندرکاران و زحمت کشان این پروژه عمرانی تجلیل شد.

 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */