پیام معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)

مهندس حمید شکری در پیامی به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) بر تبعیت از رهنمودهای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و ایجاد فضای وحدت و یکپارچگی و صفا و صمیمیت بمنظور خنثی نمودن نقشه‌های شوم قدرت‌های سلطه گر و استحکام بخشی پایه های یادگار ارزشمند امام راحل یعنی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، متن پیام معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه بدین شرح می باشد:

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با رهبری یگانه دوران حضرت امام خمینی (ره) بر مبنای حکومت علوی و با پشتوانه وحدت و بیداری مردم مسلمان ایران و به برکت خون شهدا و دلاوریهای مردم غیور ایران به ثمر نشست. به گونه ای که مقام معظم رهبری در این خصوص می فرمایند: «این انقلاب بدون نام خمینی در هیچ کجای دنیا شناخته شده نیست». و روزی که روح خدا به خدا پیوست، ملت غیور ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند و جهان در شکوه و ارادت ملت به ولایت و آیین بدرقه رهبر عزیز خویش حیران شد

امام خمینی(ره) با رفتار علمی و عملی خویش به ملت های مستضعف و تحت ستم، قدرت ایستادگی در برابر ظلم بخشید و با عزمی راسخ و با تبیین راه درست و تاکید بر وحدت و همدلی، قدم در طریق اهل البیت عصمت و طهارت گذاشت و امروز که دشمن برای نفوذ به بدنه انقلاب و عملی سازی نیات شیطانی خود به دنبال اختلاف افکنی و دو قطبی نمودن جامعه اسلامی می باشد؛ بایستی با تبعیت از رهنمودهای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب با ایجاد فضای وحدت و یکپارچگی و صفا و صمیمیت همچون همیشه نقشه‌های شوم قدرت‌های سلطه گر را خنثی نمود و بر استحکام پایه های یادگار ارزشمند امام راحل یعنی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیفزاییم.

نیمه خرداد نیز یادآور به سوگ نشستن ملت ایران در غم فراق بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنین آغاز قیام ملتی مومن و انقلابی در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ در دفاع از ارزش های اسلامی و ولایی است که به رهبری امام خمینی (ره)، حماسه ای تاریخی رقم زدند تا اسلام و ارزش‌های ناب اسلام محمدی (ص) همواره جاودان و ماندگار باشد.

اینجانب ضمن گرامی داشت لیالی قدر و یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد، سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) را به تمامی رهروان ولایت بخصوص مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرستان مراغه  تسلیت و تعزیت عرض می کنم. امیدوارم با پاسداری از آرمان های والای بنیان گذار انقلاب و خون پاک شهدا، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)، برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سرافرازی آن تلاش نماییم.

 

 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */