مقاومت و اتحاد امت اسلامی تنها راه اصلی ایستادگی در برابر رژیم غاصب صهیونیستی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری در جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس در مسجد جامع مراغه افزود: ایستادگی و مقاومت تنها زبانی است که این رژیم جعلی می فهمد.
وی با بیا اینکه رژیم صهیونیستی هیچگاه به تعهدات و تصمیمات بین المللی توجهی نداشته ادامه داد: عدم پایبندی این رژیم پشت گرمی آن به آمریکا و غرب است.
وی اضافه کرد: با وجود تلاش برخی حکومت های منطقه ای برای مشروعیت بخشی به رژیم غاصب قدس، این حرکت ها مانع از جعلی شتاخته شدن این رژیم جنایتکار نخواهد بود و به شکست خواهد انجامید.
شکری گفت: با نگاهی به پیشینه رژیم صهیونیستی و جنایت های آن از جمله صبرا، شتیلا و کفر قاسم، خوی وحشی گری های این رژیم را می توان به وضوح دید و به آن اذعان کرد.
وی افزود: این رژیم غاصب با هدف ایجاد تفرقه و کنترل کشورهای اسلامی و با حمایت استکبار و نظام سلطه ایجاد و توسط قدرت های شرق و غرب به رسمیت شناخته شد.
وی ادامه داد: امروز نیز روشن بینی امام راحل در نامگذاری روز قدس برای حمایت و احقاق حقوق مردم مظلوم فلسطین حرکتی بزرگ و ارزشمند برای اتحاد بین امت اسلامی است.
وی با اشاره به وجود برخی مشکلات موجود اقتصادی در کشور گفت: با عزم و همراهی مردم و مسئولان و تدابیر رهبری و دولت تدبیر و امید از این مشکلات عبور خواهیم کرد.
مردم روزه دار مراغه با شرکت در راهپیمایی روز قدس با شعارهای مرگ بر امریکا و اسرائیل جنایت های این رژیم را محکوم کردند.
در پایان این راهپیمایی، شرکت کنندگان بیانیه هفت بندی را در محکومیت رژیم غاصب قدس و حمایت از فلسطین با تکبیرهای الله اکبر خامنه ای رهبر مورد تایید قرار دادند.

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */