معاون سیاسی واجتماعی فرماندار مراغه : برگزاری همایش ها و کنگره های علمی، فرصتی خوب برای معرفی ظرفیت های شهرستان درعرصه های مختلف است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، جواد محمودی روز چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری کنگره بین المللی زیست شناسی ایران افزود: در این کنگره علمی ده ها استاد برجسته علمی از داخل و خارج کشور حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت این کنگره علمی که به میزبانی دانشگاه مراغه برگزار می شود، تمامی دستگاه های اجرایی و خدمات رسان درحدتوان خود مساعدت نمایند تااین امر مهم بخوبی برگزارشود.
وی اضافه کرد: برگزاری تور مراغه گردی در کنار برگزاری این کنگره، فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت های گردشگری این شهرستان است که باید در برنامه ریزی ها در نظر گرفته شود.
دبیر اجرایی کنگره بین المللی زیست شناسی ایران نیز در این جلسه گفت: تاکنون یک هزار و ۱۱۰ مقاله علمی به دبیرخانه این کنگره ارائه شده است.
صالح شهابی وند افزود: این برای اولین بار است که کنگره ملی و بین المللی زیست شناسی ایران در خارج از دانشگاه های مادر و به میزبانی دانشگاه مراغه برگزار می شود.
وی اضافه کرد: تاکنون ۷۴۰ نفر از صاحب نظران و دانشجویان مقالات خود را به دبیرخانه این کنگره ارائه کرده اند که این آثار در مرحله داوری قرار دارند.
وی اضافه کرد: با توجه به برگزاری رویداد تبریز ۲۰۱۸، برگزاری این رویداد بزرگ علمی می تواند موجب معرفی جاذبه ها و فرصت ها و نیز ظرفیت های این شهرستان در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی شود.
بیستمین کنگره ملی و هشتمین کنگره بین المللی زیست شناسی ایران ۳۱ مرداد تا دوم شهریور امسال با حضور اساتید و صاحب نظران حوزه زیست شناسی، دانشجویان و اعضای هیات های علمی از دانشگاه های داخلی و خارجی در دانشگاه مراغه برگزار می شود.

 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */