شکری معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه : دستگاه ها ظرفیت های سرمایه گذاری مراغه را تدوین کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری روز یکشنبه در نشست راه اندازی مرکز حمایت از سرمایه گذاری تولید و تجارت مراغه افزود: برای این منظور، بسته های ویژه ای به صورت مدون در بخش های مختلف مستعد سرمایه گذاری از جمله گردشگری، کشاورزی، صنعت و عمرانی تهیه شود.
وی ادامه داد: با راه اندازی و ایجاد مرکز حمایت از سرمایه گذاری، دستگاه ها و ادارات در کنار بخش خصوصی باید با همکاری و همدلی، زمینه های مساعدی برای جذب و حمایت از سرمایه گذاری در این شهرستان ایجاد و فراهم کنند.
وی اضافه کرد: باتوجه به وجود فضای رقابتی برای جذب سرمایه گذار در نقاط مختلف کشور، تسهیل و رفع موانع پیش روی سرمایه گذاری از اولویت های اصلی تمامی نهادها و دستگاهی های اجرایی و خدمات رسان باشد.
وی گفت: در زمینه صدور مجوزها و استعلام های لازم برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف، ادارات و دستگاه ها پیشقدم بوده و در این راستا با ایجاد تسهیلات، موانع دست و پاگیر اداری را مرتفع سازند.
شکری افزود: همچنین با دعوت از صاحب نظران و نخبگان فعال در زمینه های کسب و کار، اتاق فکر جذب و حمایت از سرمایه گذاری ایجاد می شود.
وی اضافه کرد: در این راستا نیز با حضور مجموعه ادارات و دستگاه های این شهرستان و نیز بخش های خصوصی، مرکز حمایت از سرمایه گذاری این شهرستان تشکیل و جهشی مناسب برای رونق کسب و کار و اقتصاد این شهرستان انجام خواهد شد.

 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */