معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه : دستگاه ها برای رفع مشکلات اقتصادی مردم تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری روز شنبه در جمع کارکنان اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی موجود، مدیران باید طرح های اشتغالزایی دستگاه ها را تدوین و ارایه کنند.
وی با اشاره به نقش اداره صنعت، معدن و تجارت در رونق کسب و کار ادامه داد: شناسایی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی وظیفه اصلی این اداره است و باید توسط کارشناسان این اداره انجام شود.
وی اضافه کرد: شناسنامه دار کردن صنایع و واحدهای تولیدی در راستای احصای مشکلات و نیازها و نیز توانمندی سازی این واحدها باید به صورت روزآمد انجام شود.
وی گفت: ترغیب واحدهای تولیدی به استفاده از تسهیلات فراگیر اعطایی توسط دولت، می تواند راهکار موثری برای برون رفت واحدهای تولیدی از مشکلات اقتصادی باشد.
وی افزود: اجرای طرح جامع با هدف شناسایی ظرفیت های بخش معدن این شهرستان برای جذب سرمایه گذاری، تولید و اشتغال در این بخش ضروری است.
وی ادامه داد: در راستای کنترل بازار نیز باید جلسات کمیسیون نظارت و تنظیم بازار به صورت هفتگی و مستمر برگزار شود.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه نیز در این جلسه گفت: نظارت بر فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان هم اکنون به صورت مستمر توسط کارشناسان این اداره انجام می شود.
ایوب خیراللهی افزود: برای نظارت بر بازار نیز چهار گروه بازرسی، نوسانات قیمت در بازار را رصد کرده و با گرانفروشی و احتکار برخورد قانونی می کنند.

 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */