معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه : طرح های گردشگری و بوم گردی به ویژه در دامنه های سهند با رعایت اکوسیستم منطقه اجرا شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری در نشست مرکز حمایت از سرمایه گذاری مراغه افزود: باتوجه به حساس بودن ذخایر طبیعی این منطقه، تمامی طرح های گردشگری در این منطقه با درنظر گرفتن ضوابط و قوانین موجود در زمینه حفاظت از آن، تصویب و حمایت می شود.
وی ادامه داد: ظرفیت های بالای این شهرستان در بخش گردشگری، بستری مناسب و مستعد برای سرمایه گذاری در این بخش فراهم کرده و می تواند زمینه ساز رشد و توسعه اقتصادی منطقه شود.
وی اضافه کرد: حمایت از طرح های سرمایه گذاری در بخش گردشگری و حوزه سلامت به عنوان اولویت های مرکز حمایت از سرمایه گذاری مراغه مورد توجه مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی است.
وی با بیان اینکه تسهیل در سرمایه گذاری مستلزم عزم جدی مدیران است گفت: برگزاری نشست ها با حضور سرمایه گذاران در قالب کارگروه های تخصصی این مرکز، حرکتی موثر در این راستاست.
شکری افزود: در این راستا، کارگروه های مختلفی از جمله در زمینه گردشگری، صنایع و کارگروه دانش بنیان با حضور دستگاه های متولی امر ایجاد شده است.
وی با اشاره به اهمیت کارگروه دانش بنیان در مرکز سرمایه گذاری مراغه اضافه کرد: در این کارگروه تخصصی، دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی، می توانند ایده های خلاق را در قالب طرح های سرمایه گذاری و اشتغال زا به چرخه تولید وارد کنند.

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */