معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه : قهرمانان و پهلوانان واقعی تاریخ کهن ایران همین شهداء هستند و ما وظیفه داریم نام و یاد شهدا را در هر مناسبتی جاوید و ماندگار نگه داریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، شکری معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه به مناسبت اولین سالگرد شهادت ورزشکار شهید محمد نور آذری دانشجوی دانشگاه افسری امین و کادر نیروی انتظامی، مراسم گرامیداشت این شهید والامقام در محل ورزش باستانی زورخانه جهان پهلوان تختی مراغه با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولین و ورزشکاران از هیئت های ورزشی شهرستان  و نوایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و صراف زاده معاون فرهنگی بنیاد مراغه برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان مراغه گفت: حضور در جمع خانواده های معظم شهدا توفیق بزرگی است و یقینا میدانیم که قهرمانان و پهلوانان واقعی تاریخ کهن ایران عزیزمان همین شهداء هستند و ما وظیفه داریم نام و یاد شهدا را در هر مناسبتی جاوید و مانداگار نگه داریم.
محمود آشنائیان رئیس هیئت ورزش باستانی شهرستان مراغه در این مراسم با قدردانی از حضور مردم ، مسئولین و ورزشکاران ، علت برگزاری این مراسم را در سالن ورزشی زورخانه را به دلیل ورزشکار بودن شهید معظم تا قبل از شهادت و باستانی کار بودن وی عنوان کرد .

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از پدر بزرگوار این شهید گرانقدر توسط معاون استاندار و فرماندار شهرستان تجلیل شد .

 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */