معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه : گرامیداشت دفاع مقدس، پاسداشت فرهنگ ایثاروجهاد است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، جواد محمودی روز پنجشنبه در نشست هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس مراغه افزود: برگزاری این آیین ها می تواند نقش بسزایی در به تصویر کشیدن حماسه آفرینی ها و رشادت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس داشته باشد.
وی ادامه داد: فرهنگ هشت سال دفاع مقدس، نمادی از ایستادگی و اتحاد ملت بزرگ ایران در برابر زیاده خواهی های دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب است.
وی با اشاره به برگزاری آیین های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان اضافه کرد: برگزرای رژه یگان های نیروهای مسلح، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده های معظم شهدا، آیین های بزرگداشت در مدارس و نیز ارائه خدمات رایگان کلینیک های نیروهای مسلح در این هفته بخشی از این برنامه هاست.
محمودی همچنین با اشاره به لزوم رعایت موازین ایمنی و امنیتی در آیین های عزاداری و مراسم رژه هفته دفاع مقدس گفت: براساس مصوبه شورای تامین پرواز انواع هلی شات و کوادکوپتر برای تصویربرداری منوط به اخذ مجوزهای لازم از فرمانداری است.
فرمانده سپاه ناحیه مراغه نیز در این نشست گفت: وجود وحدت بین آحاد مردم و مسئولان در هشت سال دفاع مقدس، زمینه ساز پیروزی، افتخار آفرینی ها و پیشرفت ها در آن سال ها و سال های اخیر بوده است.
سرهنگ پاسدار رضا سامی افزود: اگر امروز رژیم صهونیستی، آل سعود و آمریکا به دنبال ایجاد قرارگاهی برای براندازی نظام اسلامی و ایجاد ناامنی در کشور هستند، به دلیل واهمه آنان از گسترش فرهنگ جهاد و شهادت و انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: در جنگ اقتصادی، اگر دست در دست هم دهیم و با اتحاد و همدلی در مسیر تعالی آرمان های انقلابی حرکت کنیم، می توان بر مشکلات فائق آمد.
وی اضافه کرد: برگزاری برنامه های فرهنگی هفته دفاع مقدس، فرصت مناسبی برای تبیین و بهره گیری از فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت در بین نسل های آینده است.
وی با اشاره به برگزاری آیین های هفته دفاع مقدس افزود: برای این منظور در بیش از ۲۰۰ پایگاه بسیج و حوزه های مقاومت، برنامه های فرهنگی با موضوع دفاع مقدس برگزار می شود.

 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */