بازدید شکری معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه به همراه برخی از روسای ادارات از روستاهای بخش سراجو

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه روز یکشنبه دربازدید از این روستاهای بخش سراجو (باللی قیه ،جوکی بلبل،جوکی وسط،جوکی بیژن،قم تپه،آغبلاغ سفلی وآغبلاغ علیا)  با تاکید بر عزم دولت برای توسعه مناطق محروم روستایی گفت: حضور مدیران دستگاه ها در روستاها فرصتی مناسب برای شناخت مشکلات و برنامه ریزی برای رفع آنهاست.
حمید شکری افزود: باتوجه به وجود مشکلات اقتصادی و اعتباری، مشارکت فعال روستاییان در کنار عزم جدی مدیران راهگشای مشکلات در این مناطق است.
وی ادامه داد: مشکلات روستاهای این دهستان از قبیل اختلاف اراضی روستاییان، برخی کمبودها در زمینه آب شرب، بهداشت و درمان، راه روستایی، گازرسانی و پوشش مخابراتی به زودی با همگرایی مدیران دستگاه های اجرایی مرتفع خواهد شد.
وی اضافه کرد: باتوجه به مشکلان راه های دسترسی به بیشتر روستاهای این منطقه، تا زمان تخصیص اعتبار لازم برای آسفالت ریزی، تسطیح و زیرسازی این راه ها در دستور کار قرار می گیرد.
بخشدار بخش سراجو نیز گفت: رفع مشکلات مناطق روستایی نیازمند همراهی و مشارکت مناسب مردم در این مناطق است.
فرخ محمدزاده افزود: کمبود اعتبارات روستایی، از موانع پیش روی توسعه و ایجاد زیرساخت ها به ویژه در مناطق محروم روستایی است.

 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */