معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه : کمبود نقدینگی مشکل اصلی واحدهای تولیدی مراغه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری روز یکشنبه در جلسه ستاد رفع موانع تولید شهرستان مراغه گفت: رفع موانع و بررسی مشکلات اداری و بانکی، برگزاری جلسات مستمر با حضور دستگاه های اجرایی مرتبط و بررسی مشکل واحدها به صورت مجزا از مهمترین برنامه های این ستاد در شهرستان است.
وی افزود: در حال حاضر کمبود نقدینگی و کاهش سرمایه در گردش از مهمترین مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی از جمله مرغداری ها در شهرستان است.
شکری اضافه کرد: نبود سرمایه برای نوسازی واحدهای قدیمی از دیگر مشکلات تولیدکنندگان مرغ و تخم مرغ در مراغه است.
وی از بانک ها خواست تا برای رونق تولید در بخش دام و طیور با پرداخت تسهیلات از این واحدهای اشتغال زا و کارآفرین حمایت کنند.
وی با بیان اینکه برخی از واحدهای تولیدی مشکلاتی با بانک های عامل دارند، افزود : اگر مشکلی در این راستا وجود داشته باشد باید با مشارکت بانک های عامل رفع شود تا موانع توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال برداشته شود.
شکری ادامه داد: حمایت از بخش تولیدی و واحدهای صنعتی، زمینه ساز رونق تولید و اشتغال و کاهش بیکاری در این شهرستان خواهد شد.
وی به تعداد واحدهای مرغداری تخمی و گوشتی در مراغه نیز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر یکصد واحد مرغداری تخمی و گوشتی در مراغه فعالیت می کنند و بیش از ۱۶ درصد مرغ و تخم مرغ استان در این شهرستان تولید می شود.

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */