نشست شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با حضورمعاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، در این نشست شکری با اشاره به اهمیت همدلی و همکاری گفت: رویکرد بسیج دانشجویی تعاملی و جذب حداکثری باشد.
وی افزود همه عضو خانواده نظام جمهوری اسلامی هستیم و باید با همدلی، هماهنگی و کمک به یکدیگر برای اعتلای نظام بکوشیم.
معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه همچنین گفت: متاسفانه سیستم اداری از بدو تاسیس در یک صد سال پیش سالم و پویا نبوده و بوروکراسی شدیدی حاکم است. خوشبختانه در شهرستان مراغه اقداماتی برای مقابله با کم تحرکی انجام گرفته است و اکثر مدیران با تعامل و همکاری در جهت خدمت گام بر می دارند.
شکری در خاتمه افزود: باید با تمام گرایشات فکری، صنوف و احزاب تعامل کنیم، همه باید در صحنه باشیم.

در ابتدای این نشست مسئول سازمان بسیج دانشجویی دانشگاههای مراغه گزارشی از فعالیت های این سازمان ارائه داد.
خاکی در بخشی از گزارش خود گفت: یازده واحدخانه محروم توسط بسیج دانشجویی در دست احداث است و دو واحد آن در هفته بسیج افتتاح و واگذار خواهد شد.
خاکی با اشاره به خدمات پزشکی اردوهای جهادی گفت: خدمات رایگان پزشکی به عشایر سهند از جمله ویزیت و داروی رایگان از جمله فعالیت های بسیج دانشجویی دانشگاههای مراغه است.
ایشان وضعیت دانشگاههای شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و از پایین بودن تعداد پایین پذیرش دانشجو در سال جاری به ویژه در رشته های فنی اظهار گله کرد.
در ادامه این نشست آقایان داوود حقوقی، بیداروند، محرم زاده ، فاتحی و … از اعضای شورای تبیین نقطه نظرات خود را در مورد مسائل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی منطقه شهرستان مراغه بیان کردند.

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */