معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مراغه : مشکل تامین آب واحدهای تولیدی کوچک رفع می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، حمید شکری روز چهارشنبه در نشست رفع موانع واحدهای تولیدی مراغه افزود: با توجه به متناسب بودن مصرف آب در واحدهای تولیدی کوچک، مشکل موجود در زمینه تامین آب با همکاری امور آب شهرستان حل خواهد شد.
وی ادامه داد: رفع این مشکل که برخی واحدهای تولیدی و صنایع تبدیلی با آن روبرو هستند با رایزنی با امور آب و جهاد کشاورزی و در نظر گرفتن قوانین موجود و رعایت موازین زیست محیطی انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: با توجه به ناکافی بودن منابع تامین آب برای راه اندازی مجدد این واحدهای تولیدی، تامین آب از چاه های موجود، منوط به اخذ مجوزهای لازم برای بهره مندی آنها خواهد بود.
شکری برجانمایی مناسب در ایجاد و راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی تاکید کرد و گفت: این اقدام از بروز برخی مشکلات از جمله تامین آب جلوگیری کرده و دسترسی مناسب به خدمات شهری از جمله برق و گاز را فراهم می کند.
وی افزود: وجود شهرک صنعتی با در اختیار داشتن امکانات خدماتی آب، برق و گاز و راه دسترسی مناسب ایده آل ترین مکان برای ایجاد و احداث واحدهای تولیدی در این شهرستان است.
معاون استانداروفرماندارویزه شهرستان مراغه اضافه کرد: برنامه ریزی مناسب و مدون و نیز آینده نگری در راه اندازی واحدهای تولیدی می تواند از بروز مشکلات خدماتی پیشگیری کرده و زمینه ساز توسعه و رونق اقتصادی شود.
در این نشست مشکلات هفت واحد تولیدی در زمینه های صنعت، کشاورزی و صنایع تبدیلی و کشاورزی بررسی و راهکارهای مناسبی برای رفع مشکلات ارائه شد.

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */