معاون سیاسی اجتماعی فرماندارمراغه : باعنایت به شروع تبلیغات زودترازموعد کاندیداهای انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی دانشگاهها درانتخاب سخنرانان همایش ها دقت کنند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه ، جواد محمودی روز شنبه در نشست کمیسیون دانشجویی دانشگاه های مراغه افزود: اتحاد آفرینی و پرهیز از اختلاف افکنی، باید اولویت برگزاری آیین ها و برنامه های فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه ها باشد.
وی همچنین بر تامین مایحتاج و اقلام غذائی مورد نیاز خوابگاه های دانشجویی و نیز رسیدگی به وضعیت این اماکن از تاکید کرد و گفت: امور رفاه دانشجویی با هماهنگی صندوق رفاه دانشجویی استان اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهد.
محمودی افزود: تجمیع آشپرخانه های مراکز دانشگاهی و خوابگاه های دانشجویی و تامین اقلام مورد نیاز می تواند راهگشای مناسب برای رفع بخش مهمی از مشکلات دانشجویان مراکز آموزش عالی در این شهرستان باشد.
وی اضافه کرد: در راستای ایجاد رویه واحد بین دانشگاه ها و برای رفاه حال دانشجویان مراکز آموزش عالی، با موافقت استانی، کمیته ساماندهی و نظارت بر خوابگاه های دانشجویی در این شهرستان ایجاد می شود.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه نیز در این نشست با اشاره به وجود خوابگاه ها فرهیختگان این دانشگاه گفت: این واحد خوابگاهی مجهز با ظرفیت ۷۰۰ دانشجو هم اکنون پذیرای دانشجویان این دانشگاه و سایردانشجویان دانشگاه های این شهرستان است.
مظلومی افزود: تامین اقلام مورد نیاز خوابگاه های دانشجویی از جمله گوشت قرمز و مرغ و نیز برنج با توجه به نوسانات بازار و کمبود نقدینگی از جمله چالش های پیش رو در این مرکز و سایر مراکز خوابگاهی این شهرستان است.
مدیر امور دانشجویی داشنگاه مراغه نیز در این نشست گفت: هم اکنون با کمک صندوق رفاه دانشجویی، خوابگاه های موجود این دانشگاه از سطح پنج به سطح سه ارتقا یافته است.
مقیمی افزود: امسال نیز با رایزنی های انجام شده، خوابگاه مجهزی برای دانشجویان این دانشگاه با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد تومانی بنیاد ۱۵ خرداد با چهار هزار متر مربع در حال احداث است.

 

0
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب سنا پرتالدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته صبانت */